Zapytaj o wolne terminy
*Imię i nazwisko
*E-mail
Telefon
*Zapytanie
Wyślij
Obiekty / Pokoje w domu wczasowym

Galeria

Obiekt posiada nowoczesne i komfortowe pokoje 3. i 4. osobowe w standardzie hotelowym, z niezależnym wejściem (pokoje znajdują się na piętrze).

Dwa pokoje czteroosobowe posiadają aneksy kuchenne wyposażone w kuchenkę elektryczną, lodówkę, czajnik elektryczny, garnki, naczynia, sztućce. W pokojach znajduje się jedno łóżko dwuosobowe i dwa pojedyncze, stolik z krzesłami, szafa, komoda, telewizor ( 21 kanałów) oraz łazienka z kabiną prysznicową. 

Dwa pokoje trzyosobowe wyposażone są w jedno łóżko dwuosobowe, jedno pojedyncze, stół z krzesłami, szafę, komodę, telewizor oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

W holu znajduje się wspólny aneks kuchenny dla gości z pokoi trzyosobowych, wyposażony w kuchenkę elektryczną, mikrofalówkę, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce itp. 

Na terenie obiektu znajduje się namiot ogrodowy, miejsce do grillowania, grill.  Samochody gości parkowane są na ogrodzonej posesji.  Istnieje możliwość przechowania rowerów gości w zamykanym garażu.  Zwierzęta domowe (małe, ułożone) przyjmowane są po wcześniejszym uzgodnieniu oraz za dodatkową opłatą.

 

Cennik

pokój 3. osobowy  120zł./doba

pokój 4. osobowy  160zł./doba

Pobieramy opłaty za pobyt z psem w wys. 5zł/dzień

Klient pozostawia po sobie posprzątany pokój. Można zlecić sprzątanie. Koszt 50zł.

 

 

KONTAKT :

Pokoje gościnne "'Dejk Józefa"

tel. kom. 722 325 667

tel. 58 676 33 82

email: sasinodomki@gmail.com

 

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata 30% zadatku w terminie 3 dni na konto:
Kaszubski Bank Spółdzielczy 59 8350 0004 2603 1886 3000 0020

Józefa Dejk